مرکز زیره سیاه ایران
خانه / پودر زیره / تجارت پودر زیره سبز صادراتی

تجارت پودر زیره سبز صادراتی

پودر زیره سبز و اسطوخودوس عمده در چه مواردی کاربرد دارد؟ آیا میوه ی این گیاه در طب سنتی کاربردی دارد؟ زیره ی سبز در تجارت بین المللی یکی از اعضای قدرتمند مجموعه ی محصولات ایرانی است.
زیره ی سبز ایرانی همانند دیگر انواع زیره در این کشور جزء محصولات صادراتی بسیار پر فروش بوده که نظر خریداران زیره ی سبز همواره جلب نوع ایرانی آن است.

فروش پودر زیره سبز به عنوان ادویه

در برخی ادویه های مخلوط مانند کاری و دیگر ادویه هایی که خاستگاه اصلی آنان آسیای شرق و هند می باشد؛ پودر زیره سبز به عنوان جزء لاینفک در مخلوط جای گرفته و در طعم دادن به اغذیه نقش مهمی را ایفا می کند.
میوه ی زیره ی سبز بخشی از گیاه اصلی بوده که از آن در درمان بیماری های گوناگون و چاشنی غذایی استفاده می شود.
وجود ترکیبات گوناگونی؛ این نوع را از زیره ی سیاه کاملا متفاوت کرده تا جایی که حتی شکل بوته ی زیره سبز نیز با نوع سیاه آن فرق دارد.

پودر زیره سبز

درمان با زیره سبز و مشتقات آن

از این میوه ی پرخاصیت و بذر زعفران در مشهد در درمان بیماری ها استفاده شده که سهم بیشتر اختصاص به مشتقات زیره سبز دارد.
عرق زیره ی سبز و اسانس آن؛ پر کاربردترین موارد مصرفی پس از دمنوش زیره سبز می باشند.
هر کدام از آنها از نظر طب سنتی یک اثر خاص داشته که در صورت عدم وجود حساسیت به آن می تواند در از بین بردن بیماری های گوناگون مؤثر واقع شوند.
تنها نکته ای که بیان آن واجب است؛ میزان زیره ی سبز مصرفی بوده که مانند زیره ی سیاه آزادانه و کم خطر نبوده و باید آن را کاملا محتاطانه مصرف کرد.
زیره سبز در مواردی توانسته در جایگاه بالایی بین هم نوعان خارجی خود قرار بگیرد و نیاز بسیاری از وارد کنندگان خود را تأمین کرده تا از رقبای تجاری خود پیشی بگیرد.
منبع: بازار ادویه ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صدیقی (شرکت داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129574148
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryscompany@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی و آنلاین بهترین زیره سبز در بازار

خرید اینترنتی و آنلاین زیره سبز بصورت مستقیم و بدون واسطه صورت می گیرد. این محصول را با قیمت نازلتری می توان از مرکز عمده زیره دریافت نمایید. تولیدی زیره سبز در