مرکز زیره سیاه ایران
خانه / بازار زیره / زیره سیاه ایرانی و قیمت آن در بازار

زیره سیاه ایرانی و قیمت آن در بازار

زیره سیاه ایرانی و آویشن پهن کیلویی از محصولات پر طرفدار در ایران و جهان می باشد حال این موضوع مطرح می شود که همچنان امکان صادرات این محصول با قیمت روز بازار فراهم می باشد یا باید به دنبال محصول جایگزین گشت.

انواع مختلفی زیره در کرمان برداشت می شود که هر کدام از آن ها ویژگی های مخصوص به خود را دارا می باشد، که در میان این ها زیره های کوهی به مراتب از کیفت یا به عبارت دیگر عطر بیشتری برخوردار هستند.

انواع زیره سیاه  تولید کنندگان زیره سیاه ایرانی کدام استان ها می باشند؟

از اصلی ترین تولید کنندگاه زیره سیاه ایرانی می توان به کرمان اشاره کرد. این شهر از دیر باز مهد زیره برداشت زیره سیاه ایران به خصوص زیره سیاه کوهی به حساب می آمده

گواه این موضوع ضرب المثل زیره به کرمان بردن می باشد.

از دیگر تولید کنندگاه زیره انواع زیره سیاه چه به صورت کوهی و چه پرورشی می توان به

  • مازندران
  • سمنان
  • تبریز
  • قزوین

اشاره کرد حال این نکته نیز قابل توجه است این محصول به میزان کمتر در سایر استان ها نیز کاشت و برداشت می شود..

قیمت گذاری زیره سیاه ایرانی به چه صورت انجام می گیرد؟

همانطور که می دانید قیمت این محصول و دمنوش آویشن بر اساس پارامتر هایی از جمله: عطر، تمیزی و مقدار می باشد شاید در نگاه اول مقدار یک پارامتر در ست در قیمت گذاری به حساب نیاید، اما باید گفت میزان برداشت سالانه و همچنین میزان در خواست خرید و فروش بر روی قیمت پایانی این محصول تاثیر فراوان می گذارد.

زیره سیاه ایرانی

این موضوع زمانی قابل درک تر می شود که خریداران عمده این محصول در شهر های بزرگ همانند تهران، اصفهان، شیراز و مشهد اقدام به فروش محصول خود به مراتب ارزان تر از دیگر شهر ها می کنند شاید اگر بگوییم که در مواردی این محصولات در این شهر ها حتی از کرمان نیز ارزان تر بفروش می رسند گزافه نگفته ایم.

منبع: icumin.ir

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صدیقی (شرکت داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129574148
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryscompany@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت های صادرات زیره سیاه با بهترین کیفیت در بازار

زیره صادراتی اصل توسط تعداد زیادی از شرکت هایی که در این عرصه کار می کنند تهیه می گردد و به دست اشخاصی می رسد که در صدد خرید نمونه های مرغوبی از این محصول برای