مرکز زیره سیاه ایران
خانه / زیره سیاه / فروش زیره سیاه صادراتی کرمان

فروش زیره سیاه صادراتی کرمان

فروش زیره سیاه کرمان و آویشن برگ پهن کوهی صادراتی و میزان صادرات بالای این محصول نشان از کیفیت بالا و قابل قبول این محصول در سطح بازار های بین المللی دارد.
زیره از قدیمی ترین گیاهانی است که در ایران توسط پیشینیان مورد استفاده قرار می گرفته آثار کشف شده در شهر سوخته که مربوط به ۵۰۰۰ سال پیش است گواه بر این مدعی است. تولید انواع زیره در شهر های مختلفی چون کرمان، سبزوار، سمنان و … صورت می گیرد که در این بین زیره سیاه کرمان و زیره سبز پرورشی سبزوار شهرت بسیاری و هر دو از محصولات صادراتی ایران به شمار می روند.

قیمت زیره سیاه کوهی کرمان

زیره سیاه آبی و زیره سیاه دیمی یا همان کوهی دو نمونه از انواع زیره تولید شده در استان کرمان هستند. نوع اول پرورشی بوده و با نظارت کشاورز و طی آبیاری های منظم رشد نموده و ثمر می دهد اما نوع دوم کاملا خودرو در ارتفاعات لاله زار بردسیر و بافت روییده و تنها کشاورز در برداشت محصول آن نقش دارد. قیمت زیره سیاه دیمی نسبت به نوع پرورشی بالا تر است زیرا کیفیت عطر آن نیز بالا تر می باشد.

همین امر سبب کاهش فروش زیره سیاه کوهی در بازار داخلی و همچنین صادرات این محصول به سایر کشور ها شده است.

صادرات زیره سیاه کرمانی

همانطور که گفتیم زیره کرمانی و آویشن کیلویی 1401 یه واسطه ی کیفیت عطر و رنگش شهرت جهانی داشته و از آن برای صادرات به کشور های مختلف به ویژه کویت و امارات استفاده می شود. جالب است بدانید بسیاری از کشور های متقاضی زیره برای استفاده از خواص دارویی و درمانی آن خواهانش هستند تا از ترکیب آن با مواد دیگر داروهایی برای افزایش ایمنی بدن و مبارزه با چاقی و درمان اختلالات گوارشی تولید کنند. کشور های حاشیه خلیج فارس از مهمترین واردکنندگان زیره کوهی کرمانی می باشند.

منبع: بازار زیره سبز ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صدیقی (شرکت داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129574148
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryscompany@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت های صادرات زیره سیاه با بهترین کیفیت در بازار

زیره صادراتی اصل توسط تعداد زیادی از شرکت هایی که در این عرصه کار می کنند تهیه می گردد و به دست اشخاصی می رسد که در صدد خرید نمونه های مرغوبی از این محصول برای