مرکز زیره سیاه ایران
خانه / زیره سبز / قیمت روز زیره سبز پرورشی سبزوار

قیمت روز زیره سبز پرورشی سبزوار

قیمت روز زیره و اطلاع از نوسانات آن، می تواند خرید و فروش زیره سبز پرورشی سبزوار و ریسک معامله را برای خریداران عمده این محصول کاهش دهد.

یکی از عواملی که در انجام معاملات و فروش های و خرید عمده انواع زیره ریسک را پایین می آورد اطلاع از قیمت دقیق محصول در بازار است البته این مساله در برخی از بازه های زمانی که قیمت زیره سیاه و سبز پرورشی نوسان بالایی دارد اهمیت بیشتری پیدا می کند. بیشترین نوسان قیمت زیره طی ماه های آخر منتهی به فصل زراعی این محصول یعنی در اردیبهشت و خرداد می باشد که در مواردی نوسانات به گونه ای است که قیمت انواع زیره در هر ساعت تغییر پیدا می کند.

در سال جاری نرخ ارز تاثیر فراوانی بر قیمت زیره گذاشته به گونه ای که قیمت این محصول نزدیک به دو برابر افزایش یافته.

در نمودار زیر می توانید نوسانات قیمت روز زیره را در بازه زمانی10 روزه مشاهده کنید.

قیمت زیره سبز

بازار خرید و قیمت روز زیره سبز

انواع مختلفی از زیره در بازار عرضه می گردد که بسته به محل کشت و و نوع پرورشی یا دیمی بودنشان از قیمت های خرید متفاوتی نیز برخوردارند. خواص دارویی و درمانی زیره سبز موجب کاربرد های فراوان این محصول در صنایع تولیدی گوناگون شده است.

انواع زیره سبز

فروش زیره سبز برای تولید عرق زیره

برای تولید عرق زیره و همچنین پودر زیره یا زیره آسیاب شده بهتر است که به جای تهیه ی زیره بوجار شده درجه یک از دیگر تولیدات زیره که در کارخانه های بوجاری به عنوان فراورده فرعی به فروش می رسند استفاده نمود ار این نمونه زیره ها می توان به زیره بهاره یا مغز زیره اشاره کرد زیرا قیمت تمم شده این محصولات بسیار پایین تر از زیره سبز بوجاری شده درجه یک می باشد.

زیره شکسته

منبع: بازار ادویه ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صدیقی (شرکت داریس)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129574148
شماره تلفن ثابت:03434289676
شماره فکس:03434333838
پست الکترونیکی: daryscompany@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی و آنلاین بهترین زیره سبز در بازار

خرید اینترنتی و آنلاین زیره سبز بصورت مستقیم و بدون واسطه صورت می گیرد. این محصول را با قیمت نازلتری می توان از مرکز عمده زیره دریافت نمایید. تولیدی زیره سبز در